Ingyen szállítjuk!
Tranzisztoros kismembrános kondenzátormikrofon nikkel színben.
- Kapszula: tranzisztoros kondenzátor
- Iránykarakterisztika: kardioid (vese)
- Frekvencia átvitel: 20 Hz - 20 kHz
- Kimeneti impedancia: 50 Ohm
- Maximális bemeneti hangnyomás: 138 dB SPL
- Zajszint: 22 dB
- Fantomtáplálás szükséglet: 48 V ± 4 V
- Kimeneti csatlakozó: XLR
- Mellékelt tartozékok: mikrofonkengyel, szélfogó szivacs
| Általános | |
| Megnevezés | Tranzisztoros kismembrános kondenzátormikrofon |
| Garancia | 2 év |
| Tulajdonság | |
| Kapszula | tranzisztoros kondenzátor |
| Kimeneti csatlakozó | XLR |
| Iránykarakterisztika | kardioid (vese) |
| Fantomtáplálás szükséglet | 48 V ± 4 V |
| Frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Kimeneti impedancia | 50 Ohm |
| Maximális bemeneti hangnyomás | dB SPL |
| Zajszint | 22 dB |
Neumann KM 184 kismembrános kondenzátormikrofon
- Gyártó: Neumann Kategóriák: Hangtechnika > Mikrofon
- Cikkszám: 008439
-
300 990 Ft








_01-200x200.jpg)





_01-200x200.png)


