Precíziós referencia mérőmikrofon.
- Kapszula: tranzisztoros kondenzátor
- Iránykarakterisztika: gömb
- Frekvencia átvitel: 20 Hz - 20 kHz
- Kimeneti impedancia: 200 Ohm
- Maximális bemeneti hangnyomás: 132 dB SPL
- Érzékenység: -37 dB dB
- Zajszint: 70 dB
- Fantomtáplálás szükséglet: 9 - 52 V
- Kimeneti csatlakozó: XLR
- Alacsony zajszint, alacsony torzítás
- Teljesen fémből készült burkolat
- Kiváló minőségű alkatrészek és robusztus konstrukció
- Rendszer elemzésre és mérésre készült
- Használata különösen ajánlott a PreSonus StudioLive keverőkhöz és a Smaart® Measurement Technology technológiával ellátott VSL szoftverekhez
- Mellékelt tartozékok: mikrofonkengyel, szélfogó szivacs, keménytok
- Méretek: 192 x 21 mm
- Tömeg: 150 g
| Általános | |
| Megnevezés | Tranzisztoros kismembrános kondenzátormikrofon |
| Garancia | 1 év |
| Tulajdonság | |
| Kapszula | tranzisztoros kondenzátor |
| Kimeneti csatlakozó | XLR |
| Iránykarakterisztika | gömb |
| Fantomtáplálás szükséglet | 9 - 52 V |
| Frekvencia átvitel | 20 Hz - 20 kHz |
| Kimeneti impedancia | 200 Ohm |
| Érzékenység | -37 dB dB |
| Maximális bemeneti hangnyomás | dB SPL |
| Zajszint | 70 dB |
PreSonus PRM1 precíziós referencia mérőmikrofon
- Gyártó: PreSonus Kategóriák: Hangtechnika > Mikrofon
- Cikkszám: PRM1
-
40 990 Ft














