Tranzisztoros kismembrános kondenzátor hangszermikrofon.
- Kapszula: Tranzisztoros kondenzátor
- Iránykarakterisztika: Kardioid (vese)
- Frekvencia átvitel: 40 Hz - 18 kHz
- Kimeneti impedancia: 600 Ohm
- Maximális bemeneti hangnyomás: 129.5 dB SPL
- Érzékenység: -48,5 dB
- Fantomtáplálás szükséglet: 11 - 52 V
- Kimeneti csatlakozó: XLR
- Mellékelt tartozékok: 4,57 m XLR-XLR kábel, mikrofonkengyel, cipzáras tok
- Tömeg: 186 g
| Általános | |
| Megnevezés | Tranzisztoros kismembrános kondenzátormikrofon |
| Garancia | 1 év |
| Tulajdonság | |
| Kapszula | tranzisztoros kondenzátor |
| Kimeneti csatlakozó | XLR |
| Iránykarakterisztika | kardioid (vese) |
| Fantomtáplálás szükséglet | 11 - 52 V |
| Frekvencia átvitel | 40 Hz - 18 kHz |
| Kimeneti impedancia | 600 Ohm |
| Érzékenység | -48,5 dB |
| Maximális bemeneti hangnyomás | dB SPL |
Shure PGA81-XLR kismembrános kondenzátor hangszermikrofon
- Gyártó: Shure Kategóriák: Hangtechnika > Mikrofon
- Cikkszám: PGA81-XLR
-
68 990 Ft




_01-200x200.png)











_01-200x200.jpg)