Csíptetős tranzisztoros kismembrános kondenzátor fúvós mikrofon.
- Kapszula: Tranzisztoros kondenzátor
- Iránykarakterisztika: Kardioid (vese)
- Frekvencia átvitel: 60 Hz - 20 kHz
- Kimeneti impedancia: 850 Ohm
- Maximális bemeneti hangnyomás: 130 dB SPL
- Érzékenység: -52 dB
- Zajszint: 27 dB
- Fantomtáplálás szükséglet: 11 - 52 V
- Kimeneti csatlakozó: XLR
- Mellékelt tartozékok: 4,57 m XLR-XLR kábel, beépített mikrofonfogó, cipzáras tok
- Tömeg: 210 g
| Általános | |
| Megnevezés | Tranzisztoros kismembrános kondenzátormikrofon |
| Garancia | 1 év |
| Tulajdonság | |
| Kapszula | tranzisztoros kondenzátor |
| Kimeneti csatlakozó | XLR |
| Iránykarakterisztika | kardioid (vese) |
| Fantomtáplálás szükséglet | 11 - 52 V |
| Frekvencia átvitel | 60 Hz - 20 kHz |
| Kimeneti impedancia | 850 Ohm |
| Érzékenység | -52 dB |
| Maximális bemeneti hangnyomás | dB SPL |
| Zajszint | 27 dB |
Shure PGA98H-XLR csíptetős kismembrános kondenzátor fúvós mikrofon
- Gyártó: Shure Kategóriák: Hangtechnika > Mikrofon
- Cikkszám: PGA98H-XLR
-
79 990 Ft







_01-200x200.jpg)



_01-200x200.png)




