Tranzisztoros nagymembrános kondenzátormikrofon.
- Kapszula: Tranzisztoros kondenzátor
- Iránykarakterisztika: Kardioid (vese)
- Tengely: Merőleges
- Frekvencia átvitel: 50 Hz - 20 kHz
- Kimeneti impedancia: 120 Ohm
- Maximális bemeneti hangnyomás: 138 dB SPL
- Érzékenység: -38 dB
- Fantomtáplálás szükséglet: 48 V
- Kimeneti csatlakozó: XLR
- Mellékelt tartozékok: 4,57 m XLR-XLR kábel, mikrofonkengyel, cipzáras tok
- Tömeg: 383 g
| Általános | |
| Megnevezés | Tranzisztoros nagymembrános kondenzátormikrofon |
| Garancia | 1 év |
| Tulajdonság | |
| Kapszula | tranzisztoros kondenzátor |
| Kimeneti csatlakozó | XLR |
| Iránykarakterisztika | kardioid (vese) |
| Tengely | merőleges |
| Fantomtáplálás szükséglet | 48 V |
| Frekvencia átvitel | 50 Hz - 20 kHz |
| Kimeneti impedancia | 120 Ohm |
| Érzékenység | -38 dB |
| Maximális bemeneti hangnyomás | dB SPL |
Shure PGA181-XLR nagymembrános kondenzátormikrofon
- Gyártó: Shure Kategóriák: Hangtechnika > Mikrofon
- Cikkszám: PGA181-XLR
-
55 990 Ft

















